basicTable.html
Coşkun ÇABUK
Genel Müdür
1974 yılında Isparta’da doğdu. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Pamukbank T. A. Ş. ’de Müfettiş Yardımcısı olarak başladığı meslek hayatını aynı kurumda Müfettiş, Kurumsal Şube Pazarlama Bölüm Müdürlüğü ve Bölge Kredi Tahsis Bölüm müdürü olarak sürdürdü. T. Halk Bankası A.Ş.’de 2005 yılından itibaren Bölüm Müdürü, İstanbul’da çeşitli Şubelerde Şube Müdürü, Bireysel Ürünler Pazarlama Daire Başkanı ve İstanbul 2. Bölge Koordinatörü olarak görev yapan Coşkun ÇABUK, 23.10.2017 tarihinden itibaren Halk Finansal Kiralama A.Ş.’de Genel Müdür görevine atanmıştır. Aynı zamanda Halk Finansal Kiralama A.Ş.‘de Yönetim Kurulu üyesidir.
Kerem KARDEŞ
Genel Müdür Yardımcısı
1973 yılında Ankara’da doğdu. 1996 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu. Meslek hayatına Maliye Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Müfettiş Yardımcısı olarak başladı. Kısa bir dönem, Yeminli Mali Müşavirlik firmasında mali danışmanlık ve denetim alanında çalıştı. 2003-2014 yılları arasında, Ziraat Finansal Kiralama A.Ş’de Mali ve İdari İşler Müdürlüğünde Müdür Yardımcılığı ve Müdürlük görevlerinde bulundu. 2014-2015 yılları arasında, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunda Grup Başkanı olarak görev yaptı. Haziran 2015 tarihinden itibaren Halk Finansal Kiralama A.Ş.’de Operasyon ve Mali İşler Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.
Fahri SABIR
Genel Müdür Yardımcısı
1968 yılında Kastamonu'da doğdu. Meslek hayatına İstanbul Pazarları A.Ş'de Müdür olarak başladı. Ardından Pamukbank T.A.Ş.'de Krediler, Operasyon ve Kurumsal Pazarlama yöneticiliği yaptı. 2004 yılından itibaren T.Halkbankası A.Ş.'de çeşitli şubelerde Şube Müdürü olarak görev yaptı.2013 yılında Halk Finansal Kiralama A.Ş.'de Kredi Tahsis ve İzleme Grup Müdürü olarak göreve başlamış olup, Ekim 2017 tarihinden itibaren görevini Kredi Tahsis ve İzleme Genel Müdür Yardımcısı olarak sürdürmektedir.
Sefa POLAT
Hukuk Müşaviri
1961 yılında Posof’ta (Ardahan) doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Kısa bir süre serbest avukatlık yaptıktan sonra, 1992-2000 yılları arasında leasing sektöründe (Yapı Kredi Leasing., Halk Leasing, Garanti Leasing) 2001-2015 yılları arasında da bankacılık sektöründe (TMSF, Garanti Bankası) Avukat ve Hukuk Müşaviri olarak görev yaptı. Ayrıca yönetim ve denetimi Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na devredilen muhtelif bazı şirketlerde bir süre Yönetim Kurulu üyeliğinde bulundu. 1 Nisan 2015 tarihinden itibaren Halk Finansal Kiralama A.Ş.’de Hukuk Müşaviri olarak görev yapmaktadır.